Zapnutí/Vypnutí sledování na Facebooku

Máte hodně přátel na Facebooku? Tak je právě pro Vás připravena skvělá funkce sledování, které nahrazuje předchozí službu odběry. Hodí se například pro všeobecně známé lidi, kteří doopravdy nechtějí tisíce přátel, kteří je budou otravovat, ale pouze své vybrané. Aby ale ostatní nebyli usurpováni, nabízí Facebook službu sledovat, které Vám pravidelně ukazuje nejnovější příspěvky dané osoby.

Aktivace

Aktivování můžeme velice jednoduše provést pomocí odkazu níže, který nás directne na aktivaci sledování na Facebooku. Stačí kliknout na tlačítko „Zapnout sledování“. Pro zapnutí sledování musí uživateli být minimálně 18 let.

Aktivace sledování na Facebooku – odkaz

Deaktivace

Deaktivace je opět velmi jednoduchá, skoro jako aktivace.

 1. Klikneme v pravém rohu na tlačítko nastavení settings-fb
 2. Vybereme Nastavení účtu
 3. V levém sloupci klikneme na Sledování a poté zrušíme zaškrtnutí políčka Zapnout sledování

 

 

2 komentáře: „Zapnutí/Vypnutí sledování na Facebooku

 • 20.9.2016 (15:20)
  Permalink

  Dobrý den! Už delší dobu se rozčiluji,dělám všechno možné a nemožné a výsledek žádný!! Někdo mi poslala zprávu ve smyslu fac.security. Protože neumím anglicky,tak jsem si to přeložila. vypadalo to normálně,tak jsem vyplňovala,ale po dalším kliknutí se objevily další kolonky a to už bylo vyplňování údajů mé karty. Tak jsem přestala a skončila. Už před tím ,mi ale fac. napsal,že má plat. karta byla z důvodu bezpečnosti bloklá,že se na ni chtěl někdo dostat. Potom mi na Messenger napsal chlapík,co dělám,jestli mu chci nabourat účet. tak jsem mu chtěla odpovědět,nešlo to a v tu chvíli jsem zjistila,že z mého profilu byla smazaná fotka i se jménem a místo toho tam naskočilo facebook security a na modrém podkladě zámek(uzamykaci). Fotku jsem dokázala vrátit ale když jsem chtěla vrátit jméno,tak pod tou kolonkou se jménem je napsáno,že jméno můžu změnit až za dva měsíce!! Nechce se mi do deaktivace,protože ještě hraji hru biathlon,kde zatím jsem pod svým jménem a mám strach,že jak deaktivuji,tak že mi všechno zmizí. To bych dost nechtěla! Díky za odpověď! Mirka

  Reagovat
 • 17.6.2016 (11:38)
  Permalink

  Dobry den, prosim o radu.
  Na fej jsem zrusila sledovani vnuka. Prosim, jak sledovani znovu obnovit. Moc dekuji. Zdravi Nada Slaba.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *