Vybíráme ekonomický software pro malé, střední i velké podniky!

Nezáleží na tom, jak velká je vaše firma. Důležité je, abyste vždy měli pod absolutní kontrolou všechny její úseky. K tomu může pomoci jen dobře nastavený ekonomický software. Představujeme vám jeden, který nad ostatními vyniká svou důmyslnou propracovaností a efektivitou.

Podnikové procesy

Modulové řešení jako záruka kontroly a efektivní práce 

Všechny podnikatele, kteří chtějí mít svou firmu pod kontrolou, by měl zajímat podnikový ekonomický software RIS®. Jeho velkou výhodou je, že je řešený modulově, takže je určen pro všechny podniky, bez rozdílu velikosti a počtu zaměstnanců. Je možné díky němu sledovat jednotlivé úseky, provádět jejich řízení, slouží také k plánování a vyhodnocování efektivity práce. Moduly tohoto systému fungují samostatně a současně jsou vzájemně propojeny. Vedoucí pracovníci tak mají vše pod kontrolou a mohou rychle reagovat na změny.

Účetní modul jako velká výhoda 

Součástí RIS® je propracovaný účetní systém, který obsahuje vše potřebné. Výrazně ulehčuje práci účetních. Jeho součástí je například kniha závazků, dále kniha pohledávek (na ní je příjemné, že má definovatelné texty faktur a to včetně cizojazyčných a umí automaticky generovat upomínky), v účetním systému nechybí ani pokladní kniha (korunová i valutová). RIS® účetní software umožňuje provádění bezpečných bankovních operací, nabízí také možnost kopírování dokladů pro často se opakující operace. Jeho součástí je také Hlavní kniha určená pro předvahy, výsledovky, deníky i položky na účtech. Nechybí ani Saldokonto obchodní i účetní, Kniha DPH, aplikace pro roční uzávěrku a aplikace pro provádění vnitropodnikového účetnictví.

TOP-RIS

 

Díky široké nabídce funkcí je ideální pro malé, střední i velké podniky. Pro malé podniky a živnostníky je ideální volbou Ekonomický účetní software RIS Start, který obsahuje jednu licenci základních modulů.

TIP pro vás – mějte placení daní pod kontrolou – je tu přehled daňových povinností 2014!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *