TSU.CO: Revoluce nebo zoufalý pokus?

Světlo světa spatřila nová sociální síť TSU. V mnoha ohledech se podobá Facebooku, hlavně co se designu týče. Uvnitř je však tato sociální síť naprosto odlišná od všech ostatních. Svým uživatelům vyplácí 90% z celkových příjmů.

Do Česka dorazila nová sociální síť lákající na snadný přivýdělek pouhým užíváním služby a jejím sdílením. Celý trik je v přilákání co nejvíce nových uživatelů. Jedná se o klasický pyramidový systém.

Prozatím je pro registraci nutné znát někoho „zevnitř“. Tento neznámý Vás do sítě jednoduše pozve skr email, nebo Vám sdělí své uživatelské jméno, které je podobně jako u Twitteru zapsáno za @. V našem případě se tedy jedná o @zafcik.

Při registraci pak stačí zadat pouze tento členský krátký kód. viz obrázek níže. Registrovat se můžete také pouhým otevřením tohoto odkazu –> TSU.CO/zafcik

tsu_1
TSU.CO – Registrace
 Rozdělení příjmů

Celá sociální síť je již od začátku složena z reklam. Nyní tedy čistě teoreticky:

Pakliže váš příspěvek vydělá $100, majitel této sítě si vezme provizi 10%, tedy $10 dolarů. Zbylých $90 rozdělí mezi vás a vaše přátele.

tsu_2
TSU.CO – Rozdělení příjmů
  • David – Původní autor příspěvku (polovina z výdělku po odečtení provize pro TSU – $45)
  • Charlotte – Uživatel sdílející původní příspěvek (33% – $30)
  • Brian – Uživatel sdílející příspěvek sdílený druhým uživatelem (11% – $10)
  • Allison – Uživatel sdílející příspěvek sdílený třetím uživatelem (3.33% – $3.33)
Design

Co se designu týče, nemá daleko k Facebooku. Velká spousta prvků, včetně tlačítka Like je pouze převzaných. Na druhé straně se v jistých aspektech podobá Twitteru a v otevřenosti Google +. Jednoduše řečeno, jedná se o „slátaninu“ ze všech sociálních sítí.

 Editor fotografií

Na rozdíl od populárního Facebooku má však TSU jednu velkou výhodu. Má v sobě zabudovaný editor fotografií, včetně nejrůznějších filtru, ap. viz obrázky níže.

tsu_3

TSU.CO – Nahrávání obrázku (pro editaci použijte tlačítko v pravém rohu „Edit“)
tsu_4
TSU.CO – Editor fotografií

Jak můžete vidět, editor je opravdu obsáhlý, a přípomíná editor na Instagramu. Konečně tak můžete upravovat svo fotografie na normální sociální síti.

 


Koupit reklamu pod tímto článkem
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *