TSU.CO: Revoluce nebo zoufalý pokus?

Světlo světa spatřila nová sociální síť TSU. V mnoha ohledech se podobá Facebooku, hlavně co se designu týče. Uvnitř je však tato sociální síť naprosto odlišná od všech ostatních. Svým uživatelům vyplácí 90% z celkových příjmů.

Do Česka dorazila nová sociální síť lákající na snadný přivýdělek pouhým užíváním služby a jejím sdílením. Celý trik je v přilákání co nejvíce nových uživatelů. Jedná se o klasický pyramidový systém.

Prozatím je pro registraci nutné znát někoho „zevnitř“. Tento neznámý Vás do sítě jednoduše pozve skr email, nebo Vám sdělí své uživatelské jméno, které je podobně jako u Twitteru zapsáno za @. V našem případě se tedy jedná o @zafcik.

Při registraci pak stačí zadat pouze tento členský krátký kód. viz obrázek níže. Registrovat se můžete také pouhým otevřením tohoto odkazu –> TSU.CO/zafcik

tsu_1
TSU.CO – Registrace
 Rozdělení příjmů

Celá sociální síť je již od začátku složena z reklam. Nyní tedy čistě teoreticky:

Pakliže váš příspěvek vydělá $100, majitel této sítě si vezme provizi 10%, tedy $10 dolarů. Zbylých $90 rozdělí mezi vás a vaše přátele.

tsu_2
TSU.CO – Rozdělení příjmů
  • David – Původní autor příspěvku (polovina z výdělku po odečtení provize pro TSU – $45)
  • Charlotte – Uživatel sdílející původní příspěvek (33% – $30)
  • Brian – Uživatel sdílející příspěvek sdílený druhým uživatelem (11% – $10)
  • Allison – Uživatel sdílející příspěvek sdílený třetím uživatelem (3.33% – $3.33)
Design

Co se designu týče, nemá daleko k Facebooku. Velká spousta prvků, včetně tlačítka Like je pouze převzaných. Na druhé straně se v jistých aspektech podobá Twitteru a v otevřenosti Google +. Jednoduše řečeno, jedná se o „slátaninu“ ze všech sociálních sítí.

 Editor fotografií

Na rozdíl od populárního Facebooku má však TSU jednu velkou výhodu. Má v sobě zabudovaný editor fotografií, včetně nejrůznějších filtru, ap. viz obrázky níže.

tsu_3

TSU.CO – Nahrávání obrázku (pro editaci použijte tlačítko v pravém rohu „Edit“)
tsu_4
TSU.CO – Editor fotografií

Jak můžete vidět, editor je opravdu obsáhlý, a přípomíná editor na Instagramu. Konečně tak můžete upravovat svo fotografie na normální sociální síti.

 

Napsat komentář