TisknuLevně.cz – Bezkonkurenční nabídka náplní do tiskáren

Většina z Nás má doma jistě tiskárnu. Ať už je to starší inkoustová, nebo novější laserová, čas od času je třeba koupit novou barvu [toner].

Rozdíl mezi laserovou a inkoustovou tiskárnou je markantní. Novější laserová má sice své výhody i nevýhody, ale tonery jsou dražší, a to o docela dost. Inkoustová tiskárna je starší, ovšem, v domácnostech stále užívanější, a to díky daleko nižším nákladům, než jsou u laserových tiskáren. Jakou tiskárnu vybrat? Laserovou, či Inkoustovou? Čtěte ZDE

Markantní rozdíl je také v kvalitě vytištěné fotografie či textu. Samozřejmě ale záleží na značce a modelu tiskárny. Nejspolehlivější značkou je dle nejen našeho uvážení, ale i uvážení ostatních, je Hewlett-Packard. Jedná se o nadnárodní společnost se sídlem v Palo Alto, v Kalifornii, s dlouholetou tradicí. Cartridge HP lze zakoupit za pár korun.

Druhou světově známou značkou je Japonský Canon, který je známý – jako všechny Japonské výrobky – který též vyrábí tiskárny nejrůznějších druhů. Takovouto tiskárnu je možné pořídit od několika set korun, až po několik tisíc. Pro porovnání například model za 900,- a model za 19 000,-. Společnost Canon je samozřejmě stejně spolehlivá jako Hewlett-Packard. Cartridge Canon lze zakoupit za pár korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *