Sony Xperia i1: Japonský fotomobil neoficiálně představen

Na technologických magazínech se začínají rojit informace o přicházejícím „fotosmartphonu“ Sony Xperia i1, který známe také pod označením Honami. V těle se dle prvních informací má skrývat 20 MPx fotoaparát s optickým zoomem a 4 jádrový procesor od Qualcommu.

Sony Xperia i1

Před nedávnem jsme si představili také většího brášku, který skýtá 6,4 palcový displej a nese označení Xperia Z Ultra nebo také voděodolný smartphone Xperia ZR, jež nabízí 4,55 palcový displej a cenu atakující 11 tisíc korun. Vraťme se však k Xperii i1, která oproti představeným modelům nabízí 20 megapixelový optický snímač, který bude dle prvních informací obdařený technologií BIONZ – respektive obrazovým procesorem.

Další informace mluví o procesoru Snapdragon, který je taktovaný na frekvenci 2200 MHz a doplněný o 2 GB operační paměti RAM. Čekejme i velké úložiště, které by mělo jít rozšířit o paměťové karty do kapacity až 64 gigabajtů. Operačním systémem se opět stává Android v poslední verzi, aktualizace na Android 4.3 bude výrobcem určitě přislíbena.

Zdroj: Freebit.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *