Smartphone: Motorola Moto X oficiálně již 1. srpna

Společnost Motorola zahájila výrobu smartphonu, který zaujme svým displejem, hlasovými funkcemi i propracovaným designem. V tomto článku si představíme zbrusu nové informace o právě připravované Motorole Moto X (XT1058), která se dle horkých zpráv objeví na trhu v USA již v srpnu. Displej bude vlastnit HD rozlišení, tedy 1 184 x 720 obrazových bodů a procesor, jež nabídne dvě jádra na taktu 1,7 GHz. Zaujmou i zajímavě zkosená záda.

Motorola Moto X bila

Oficiálního představení smartphonu bychom se měli dočkat již 1. srpna v New Yorku, kde se s největší pravděpodobností spolu s produktem Moto X objeví i nový operační systém Android 4.3 Jelly Bean – a to právě na nové Motorole? Nechme se překvapit. Jelikož jsme se oficiální specifikace ještě nedočkali, můžeme zatím spekulovat o 4,7″ displeji (diskutuje se i o 4.5″), který vlastní HD rozlišení a nabídne dobré pozorovací úhly.

Srdcem výkonu se stává dvoujádrový procesor na taktu 1,7 GHz (mimochodem si v testech výkonu nestojí vůbec špatně), který je doplněný o 2 gigabajty RAM a interní úložiště o kapacitě 32 GB (na trhu bude verze i s 16 GB místa). Smartphone však nevlastní slot pro paměťovou kartu. Na zadní straně je hrdě zapuštěný digitální fotoaparát, který vlastní optický čip o velikosti 10 megapixelů.

Zdroj: Freebit.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *