Smartphone: Huawei Ascend P6 s rozměry 90/60/90

Čínský výrobce mobilních telefonů Huawei chystá do prodejů zapojit nový produkt s označením Ascend P6. Jedná se o kvalitně provedený smartphone s HD displejem a čtyřjádrovým stájovým procesorem na taktu 1,5 GHz. Mezi největší přednosti tohoto unikátu patří „ultratenké“ tělo a přední 5 megapixelový fotoaparát.

Smartphone Huawei Ascend P6

Novinka je osazena 4,7 placovým displejem s rozlišením 1 280 x 720 pixelů. Model P6 je vybavený čtyřjádrovým 1,5 GHz procesorem, kterému sekunduje 2 GB RAM a 8 GB interní paměti. Zadní kamera vlastní rozlišení 8 MPx, přední potom 5 MPx optický snímač. Smartphone poběží na Androidu 4.2.2 Jelly Bean, těšme se však ještě na nadstavbu Emotion UI.

Podle posledních zpráv ze zahraničních technologických magazínů přijde co nevidět ještě verze s čistým systémem Android – zvaná Google Edition. Když opomeneme Nexus 4 od LG, tento systém již vlastní například HTC One či jihokorejský Samsung Galaxy S4. Stane se však oblíbenou verzí mezi uživateli zeleného robota? To ukáže jen čas.

Zdroj: Freebit.cz

1 komentář: „Smartphone: Huawei Ascend P6 s rozměry 90/60/90

  • 30.9.2015 (16:42)
    Permalink

    dobreej, popisujete to velmi qalitne , ale na cerstvou instalaci UBUNTU 14.04 se mne po snaze prepsat soubor v adresari bin nebo usr, natoz samotnej minecraft – napsalo vzdy nejste majitel – nemate pravo mnenit nebo prochazet soubory. a co ted…nechcu dostat infarkt, taakye vzpiinaam ten stroj a radsai si nainstaluju xpcka….ylatej systeem…..tzhletz linuxz jsou vopravdu teykzzzz…

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *