S4 Zoom: Opticky dokonalý stroj od Samsungu

Před pár dny jsme vás informovali o nových produktech společnosti Samsung. Mezi ně patří model Galaxy S4 Acive a samotný vlajkový model S4, ten se však neřadí mezi horké novinky. Dnes přinášíme specifikaci a podobu nového „fotosmartphonu“ Galaxy S4 Zoom.

Samsung Galaxy S4 Zoom

Jak jinak. Na zařízení dominuje digitální fotoaparát s rozlišením 16 MPx, optickým a digitálním zoomem s technologií HDR. Jako hledáček „fotosmartphonu“ vám poslouží 4,3″ qHD Super AMOLED displej, který nese od výrobce rozlišení 960 x 540 pixelů. Smartphone dle posledních informací bude poháněn dvoujádrovým procesorem na frekvenci 1.6 GHz, kterému bude statně sekundovat 1 GB operační paměti RAM.

Úložiště uživatele neoslní, nabídne pouze 8 gigabajtů, nicméně jde však rozšířit o paměťové karty do kapacity 64 gigabajtů, což by rozhodně i pro náročné uživatele mohlo stačit. O zadní optice jsme si již něco napsali, to ale samozřejmě není vše. Optická čočka je asi hlavním lákadlem, které by samozřejmě mělo oslovit kupujícího v koupi tohoto zařízení z Jižní Koreje.

Do parametrů modelu Samsung Galaxy S4 Zoom zahrnuje Samsung šestnácti megapixelový čip, který je vybaven 10 násobným optickým zoomem, nechybí samozřejmě ani podpora nahrávání videa ve formátu Full HD – 1080p s 30 snímky za vteřinu. Králem je zde také technologie HDR, která si poradí s ne dobře prosvětlenými místy na fotografii. Operačním systémem se stal Android – 4.2.2 Jelly Bean, kterému samozřejmě dominuje TouchWiz a nadstavba pro lepší orientaci v režimu fotoaparátu.

Zdroj: FreeBit.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *