Odolný high-end: Galaxy S4 Active od společnosti Samsung

Jihokorejská společnost Samsung před pár hodinami oficiálně odhalila svůj odolný smartphone , který přináší víceméně stejnou specifikaci, jako vlajkový model Galaxy S4. Pojďme se tedy podívat, co si jihokorejská stáj pro náročné podmínky připravila.

Samsung Galaxy S4 Active

Galaxy S4 Active nabídne „pouze“ TFT LCD displej o velikosti 5 palců, samozřejmě s Full HD 1080p rozlišením a 443 pixely na palec. V nitru se bude skrývat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600 s taktem 1.9 GHz – stejný, jako v modelu Galaxy S4, 2 GB paměti RAM a 16 gigabajtové  interní úložiště, které jde bez většího problému rozšířit o paměťovou kartu až do kapacity 64 gigabajtů.

Změny v tomto případě doznal i fotoaparát, nenabízí 13 MPx optiku, ale pouze 8 MPx čip, který však dostal novou funkci Aqua Mode, díky které budete moci fotit a natáčet videa i pod vodou. Pod vodou díky certifikaci IP67 dokáže bez újmy na zdraví setrvat až 30 minut, a to v hloubce jednoho metru. Smartphone tak můžete využít na bazénové radovánky, či jako dokumentaci dovolené.

Zdroj: Freebit.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *