Jak smazat účet Google, Google + a Google + stránku

Dnes si ukážeme, jak smazat profil Google +, stránku na Google + a při té příležitosti smazat také celý účet Google.

Pro smazání účtu Google má většina velice pádný důvod. Většinou jde o fakt, že Google se příliš „hrabe“ v našem soukromí. A to je jeden z důvodů které donutili i Nás, abychom smazali celý účet Google a bohužel i stránku NeAjťák na Google +. Ukážeme si jak snadno smazat účet Google a Google +. I vy pochopíte že je to velice jednoduché, ačkoliv najít to je na pár desítek minut.

Pro lepší představu zde také ukážeme obrázky, které Vám jistě pomohou k lepší orientaci. Nejprve si tedy otevřeme nastavení. V profilu Google + najedeme myší na pravou stranu obrazovky a sjedeme dolů až na „Nastavení“. Zde, v levém menu vybereme Google +, většinou bývá vybráno výchoze.

google_1

Nyní sjedeme až dolů na blok „Deaktivovat Google +“. Po kliknutí na odkaz „zde“ vybereme, zda-li chceme smazat svůj Google + nebo celý účet Google. Samozřejmě, že pokud se chceme zbavit – omluvte, prosím, mou zaujatost vůči Google – otravného profilu na zbytečné sociální síti, vybereme první možnost.

google_2

Pokud se chceme otroctví od Google zbavit úplně, vybereme možnost druhou. Při druhé možnosti bude smazáno vše. Náš účet na Google +, na YouTube, atp. Výjimkou jsou stránky Google +, které zůstanou aktivní a přihlásit se na ně bude možné pomocí dosavadního přihlašování jako na účet Google +.

Chceme-li smazat i tu, po přihlášení, kdy nás uvítá tabulka, klikneme na „Spravovat tuto stránku“, a poté na „Nastavení“ v nově otevřeném horním menu. Zde již klasicky jako v případě účtu Google a profilu Google + sjedeme až dolů a klikneme na smazání stránky.

2 komentáře: „Jak smazat účet Google, Google + a Google + stránku

 • 25.4.2014 (06:44)
  Permalink

  Dobrý den mám Htc desier HD zkouším udělat to co mi radít ale vubec to nejde prosím o radu děkuji předem

  Reagovat
  • 25.4.2014 (08:59)
   Permalink

   Zdravím,
   Musíte nám popsat, co nejde, kde přesně to nejde. Paklžie napíšete pouze nejde to, nemůžeme dělat vůbec nic.
   Díky,
   Fi Fa

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *