Freebit.cz – Mobilně laděný IT magazín

Dnes si představíme internetový magazín freebit.cz. Tento magazín, je přinejmenším zajímavý a to z několika důvodů.

Jako jeden z mála se nesoustředí pouze na určitý druh hardwaru nebo softwaru, jako například mobilní telefony, tablety, nebo pouze notebooky či programy, ale na vše zároveň. Nabídne nám velice rozmanitou databázi, která začíná například od telefonů, přes tablety a programy, až k notebookům či tiskovým zprávám.

FreeBit se také snaží vyhýbat zbytečným kódům na stránce. Například jednou jsme jim navrhovali přidat HTML kód, který uživatele, pokud dojde až na konec stránky, přesměruje opět až nahoru. Šéfredaktor to tehdy odmítl se slovy, že nechce zaplácávat web. Tuto vlastnost si zachoval, a s ním celý magazín, který je tak stále jednoduchý, a jeho obsah se načte velice rychle.

Předností FreeBitu je také jeho nezaujatost. Nepreferuje se na něm ani jedna značka nebo výrobek. Vše má stejnou váhu.

Aby nezůstával pozadu, má magazín svou oficiální stránku na Google + a Facebooku, která je ale dělaná jako skupina, což má své určité výhody. Pokud se zajímáte o počítače, smartphony, tablety, aj., určitě využijte nabídku „Staň se redaktorem„. Je to opravdu snadné, stačí napsat svůj článek a odeslat na emailovou adresu. Věříme, že nebudete škodní 🙂

A na závěr ještě pár informací o šéfredaktorovi, ala kdo je vlastně Martin Kohout.

Rád bych se představil,

jmenuji se Martin Kohout. V on-line světě se skrývám pod nickem Kohy. Po ukončení základní školy jsem se aktivně začal zajímat o počítačovou techniku. Vzdělání završeno školou ve městě Stod, kde jsem se věnoval oboru elektromechanik, který jsem zdárně ukončil maturitou v roce 2004.

Jaké služby nabízí:

  • IT administrace.
  • Nejsem žádný expert, ani neposkytuji první místo ve vyhledávači, ale vím, co na ně platí. SEO a cílenou optimalizaci pro vaše stránky, to je to, co nabízím.
  • Vytvořím kvalitní linkbuilding pro vaši webovou prezentaci, poradím, jak dále postupovat s tvorbou.
  • Zkompletuji PC samozřejmě s ESD prvky, navrhnu vhodný upgrade či rozšíření stroje.

Mobilně laděný IT magazín FreeBit.cz doporučujeme navštívit každému. Ať už se nudíte a chcete si něco přečíst, nebo chcete číst recenzi na svůj oblíbený výrobek, nebo se nemůžete rozhodnout, který telefon/tablet/notebook si zakoupit.

FreeBit.cz – Mobilně laděný IT magazín • freebit.cz


Koupit reklamu pod tímto článkem
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *