Freebit.cz – Mobilně laděný IT magazín

Dnes si představíme internetový IT magazín FreeBit.cz. Tento magazín, je přinejmenším zajímavý a to z několika důvodů.

Jako jeden z mála se nesoustředí pouze na určitý druh hardwaru nebo softwaru, jako například mobilní telefony (smartphony), tablety, nebo pouze notebooky či programy, ale na vše zároveň. Nabídne nám velice rozmanitou databázi, která začíná například od telefonů, přes tablety a programy, až k notebookům či tiskovým zprávám. Navíc je zde již od roku 2009.

FreeBit.cz se také snaží vyhýbat zbytečným kódům na stránce. Například jednou jsme jim navrhovali přidat HTML kód, který uživatele, pokud dojde až na konec stránky, přesměruje opět až nahoru. Šéfredaktor to tehdy odmítl se slovy, že nechce zaplácávat web. Tuto vlastnost si zachoval, a s ním celý magazín, který je tak stále jednoduchý, a jeho obsah se načte velice rychle.

Předností FreeBitu je také jeho nezaujatost. Nepreferuje se na něm ani jedna značka nebo výrobek. Vše má stejnou váhu. Ať už se jedná o produkty Applu nebo Samsungu, vše zde má stejný metr.

Aby nezůstával pozadu, má magazín svou oficiální stránku na Google+ a Facebooku. Pokud se zajímáte o počítače, smartphony (mobilní telefony), tablety, aj., určitě využijte nabídku „Staň se redaktorem“. Je to opravdu snadné, stačí napsat svůj článek a odeslat na emailovou adresu, kterou najdete dole na webu. Věříme, že nebudete škodní. IT magazín nabízí také plnohodnotnou podporu nových redaktorů. Opět stačí nasat na mail, který najdete dole na magazínu.

A na závěr ještě pár informací o šéfredaktorovi, kdo je vlastně Martin Kohout.

Rád bych se představil, jmenuji se Martin Kohout. V on-line světě se skrývám pod nickem „Kohy“. Po ukončení základní školy jsem se aktivně začal zajímat o počítačovou techniku. Vzdělání završeno školou ve městě Stod, kde jsem se věnoval oboru elektromechanik, který jsem zdárně ukončil maturitou v roce 2004. Po vystudování jsem plynule přešel v webovým prezentacím, ty jsem začal spravovat již před rokem 2009.

Jaké služby nabízí:

  • IT administrace, SEO, Apple, technologie, linkbuilding, web-administrace.
  • Nejsem žádný expert, ani neposkytuji první místo ve vyhledávači, ale vím, co na ně platí. SEO a cílenou optimalizaci pro vaše stránky, to je to, co nabízím.
  • Vytvořím kvalitní linkbuilding pro vaši webovou prezentaci, poradím, jak dále postupovat s tvorbou.

Mobilně laděný IT magazín FreeBit.cz doporučujeme navštívit každému. Ať už se nudíte a chcete si něco přečíst, nebo chcete číst recenzi na svůj oblíbený výrobek, nebo se nemůžete rozhodnout, který telefon/tablet/notebook si zakoupit. Nově na webu také najdete recenze, nové specifikace čínských smartphonů, ale i nové produkty renomovaných značek. Děkujeme za návštěvu.

FreeBit.cz – Mobilně laděný IT magazín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *