Chcete sluchátka k iPhonu? Zkuste Beats Studio3 Wireless

Pokud vybíráte sluchátka k iPhonu nebo k jinému zařízení. Zkuste popřemýšlet, co od sluchátek očekáváte. Je to nízká cena nebo skladnost? V tomto preview se podíváme na bezdrátová sluchátka Beats Studio3 Wireless.

Co vše dává firma Beats do balení?

Balení sluchátek je samozřejmě stylové. Jak se na Beats patří. V balení nalezneme pouzdro na skládací sluchátka. Brandovaný nabíjecí kabel a kabel pro poslech s drátem (bezdrátová sluchátka lze používat bez nabité baterie). K pouzdru ještě dostanete karabinu pro připevnění třeba na batoh nebo k poutku. V balení dále najdeme návody v některých jazycích a Beats samolepku. Krabice je pevná a cena tomu odpovídá.

Chcete sluchátka k iPhonu? Zkuste Beats Studio3 Wireless
Chcete sluchátka k iPhonu? Zkuste Beats Studio3 Wireless

Výdrž sluchátek Studio3 Wireless. Co vše umí?

Výdrž sluchátek je naprosto klíčová. S technologií ANC vydrží hrát až 22 hodin čistého provozu. V reálu je to samozřejmě o něco méně. Avšak, s vypnutým potlačením se dostáváme až na 40 hodin poslechu. ANC lze zapnout nebo vypnout v nastavení Bluetooth přímo v iPhonu nebo dvojitým stiskem zapínacího tlačítka. Apple W1 čip pro připojení přes Bluetooth Class 1 nabízí úspornou práci s baterií. Desetiminutovým nabíjením v režimu Fast Fuel dobijete slabou baterii na tři hodiny poslechu.

Zdroj: freebit.cz/sluchatka-beats-studio3-wireless-v-recenzi/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *