CAT: B15Q – Obrněný tank vylepšen

Společnost CAT představila další verzi svého modelu B15 – obrněného tanku, B15Q. Ten se od předchozí generace významně liší. 

Jedná se o první odolný telefon na světě, který nabízí v tovární verzi Android 4.4.2 Kit Kat. Nabízí ho bez nástavby, což jistě ocení každý z Vás.

CAT_B15Q_Promo#1

Vybeven je čtyřjádrovým procesorem MediaTek 6582M o frekvenci 1.3GHz a operační pamětí RAM 1GB. Přední část je pokryta 4″ displejem s rozlišením 480 x 800 pixelů. Celou tuto plochu pak pokrývá Gorilla Glass II.

Není překvapením absence 4G sítě LTE. Smartphone běží stále na 3G GSM. Zcela nové je v něm také Bluetooth 4.0, nebo přisvětlovací dioda na fotoaparátu. Samozřejmě se jedná o Dual-SIM telefon, což znamená vložení dvou SIM karet najednou.

CAT_B15Q_Promo#2

Interní paměťí jsou pak 4GB. Prostor lze ale rozšířit pomocí MicroSD karty, a to až do 32GB. Pořizovat snímky poté model dovede ve velikosti 5MPx, vpředu pouze VGA rozlišení.

Caterpillar CAT B15Q lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Odolnost

Telefon obdržel certifikát za bezchybný chod po pádu z výšky 1.8 metru na betonový povrh. Problémem pro něj není ani ponor do vody. Vydrží v hloubce 1 metr, a to po dobu maximálně 30 minut. Také vydrží rozhodně více než vy. V zimě až -25° a v léte 55°.

Pyšní se také stupněm krytí IP67 + MIL SPEC 810G.

Napsat komentář